System hotelowy InteliHotel

Slider

Przygotowanie się do obsługi Gości hotelowych, którzy nastawieni są na wizytę w hotelu średniej klasy musi być dopracowane w niemal każdym calu. Obsługa Gości hotelowych wspierana przez odpowiednie systemy dla hoteli pomagają poprawić jakość usług i przygotować obsługę obiektu na przybycie i sprawne ugoszczenie każdego.

Komputerowe wsparcie dla załogi hotelu

System hotelowy ma za zadanie udzielenie wsparcia w procesach zarządzania usługami hotelowymi oraz ich rozliczania czy modyfikacji oferty. Definicja jaka opisuje system hotelowy nie obejmuje często specyficznych, nowoczesnych operacji jakie potrafi wykonywać nowoczesny system hotelowy. Dzisiejsze programy takie jak InteliHotel wyposażone są w odpowiednie moduły umożliwiające sterowanie tak dużą ilością procesów zachodzących w nowoczesnych budynkach hotelowych, że jest to trudne do wyobrażenia sobie hotelarzom, którzy nie inwestowali w system hotelowy od lat. 

InteliHotel to system hotelowy umożliwiający nawet sterowanie kluczami magnetycznymi w drzwiach oraz systemem wentylacji i klimatyzacji. Wsparcie jakie udziela InteliHotel dla pracowników jest wręcz nieocenione.

InteliHotel – niezawodny system wsparcia dla dużych obiektów hotelowych

W trakcie projektowania nowoczesnego systemu hotelowego dla obiektów naprawdę wysokiej klasy zwracaliśmy uwagę na opinię personelu, który zauważał niepotrzebny poziom komplikacji stwarzany przez dotychczasowe systemy – przy nawet najprostszych operacjach jak rezerwacje czy meldunki. Dużą wadą systemów komputerowych dla hoteli była również ich zawodność i wydajność pracy podczas dużego ruchu Gości hotelowych. Praca jaką wykonuje system hotelowy na bazach danych oraz komunikacja systemu z centralnym serwerem okazywały się najczęściej wąskim gardłem, przez które jakość usług hotelowych mogła zostać pomniejszona. Czas oraz perfekcyjna obsługa są dla Gości hoteli wielogwiazdkowych szczególnym priorytetem.

System hotelowy InteliHotel – podwyższona jakość obsługi

Dzięki systemowi InteliHotel możliwe jest podwyższenie jakości wszystkich usług hotelowych wykonywanych w danym obiekcie. InteliHotel wspiera zarządzanie hotelem na wszystkich etapach obsługi Gości hotelowych, jak też generowanie statystyk i porządkowanie danych niezbędnych do analizy funkcjonowania hotelu i wszystkich usług oferowanych przez dany hotel.

System hotelowy dopasowany do każdego obiektu

System InteliHotel jest znakomitym narzędziem wspierającym hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe. Od konkurencyjnych programów wyróżnia go:

niezawodność pracy

niezawodność pracy

integracja z systemem rezerwacji na stronach internetowych online

integracja z systemem rezerwacji na stronach internetowych online

intuicyjne wprowadzanie danych

intuicyjne wprowadzanie danych

prostota obsługi

prostota obsługi

modularna budowa i możliwość dopasowania do potrzeb danego obiektu

modularna budowa i możliwość dopasowania do potrzeb danego obiektu

Elastyczny system hotelowy InteliHotel

Ponieważ każdy hotel jest inny i pomimo działania w sieci czy łańcuchu hotelowym to jednak każdy obiekt posiada odmienny rodzaj usług, ceny, warunki techniczne jakie daje budynek. Właśnie dlatego w systemie hotelowym InteliHotel stworzono modułowy charakter poszczególnych funkcji programu. Dzięki temu możliwe stało się jego perfekcyjne dopasowanie do poszczególnego obiektu, mogąc rezygnować z modułów, które są w danym programie niepotrzebne, czy zbędne i pozostawiając większą swobodę przy dopasowaniu elementów programu komputerowego odpowiedzialnych za zarządzanie głównymi usługami hotelu. 

Również elastyczność systemu może iść w kierunku jego rozbudowy – między innymi poza standardowymi usługami i atrakcjami dodatkowymi możliwe jest podłączenie systemu InteliHotel do instalacji automatyzacji sterowania budynkiem hotelowym i posiadania pełnej kontroli nad obiektem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej.
I pamiętaj – Twoje dane są z nami bezpieczne 🙂

Wypróbuj InteliHotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!