System hotelowy

Wprowadzenie nowoczesnego systemu hotelowego całkowicie zmienia nie tylko pracę personelu, ale przede wszystkim jakość obsługi gości. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu czy ośrodka wypoczynkowego – oprogramowanie InteliHotel doskonale sprawdzi się w Twoim obiekcie.

Komputerowe wsparcie dla załogi hotelu

Bardzo trudno jest stworzyć definicję systemu hotelowego. Nie można w kilku słowach opisać wielofunkcyjności tego oprogramowania oraz nowoczesnych operacji, jakie potrafi wykonywać InteliHotel. Obecnie systemy hotelowe wyposażone są w odpowiednie moduły, które umożliwiają m in. sterowanie procesami zachodzącymi we współczesnych obiektach hotelowych. Za pomocą InteliHotel możesz sterować kluczami magnetycznymi w drzwiach lub systemem wentylacji i klimatyzacji. Jednak nasz system hotelowy pomaga przede wszystkim Twojemu personelowi w pracy. InteliHotel to nieocenione wsparcie dla pracowników, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

System hotelowy InteliHotel – podwyższona jakość obsługi

system hotelowy
InteliHotel to doskonałe rozwiązanie, które pomogło już wielu hotelarzom podwyższyć jakość wszystkich usług hotelowych. Nasz system hotelowy nie tylko wspiera zarządzanie hotelem na wszystkich etapach obsługi gości hotelowych, ale pomaga generować statystki oraz dane, które są niezbędne do tworzenia analiz funkcjonowania hotelu.

Co wyróżnia InteliHotel na tle innych programów?

System InteliHotel jest znakomitym narzędziem wspierającym hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe. Od konkurencyjnych programów wyróżnia go:

  • niezawodność pracy
  • prostota obsługi
  • intuicyjne wprowadzanie danych
  • integracja z systemem rezerwacji na stronach internetowych online
  • modularna budowa i możliwość dopasowania do potrzeb danego obiektu

Oprogramowanie, które sprawdzi się w każdym obiekcie

hotel oprogramowanieDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy hotel jest inny. Różnią się one od siebie usługami, cenami czy też warunkami technicznymi. Z tego też powodu tworząc system InteliHotel, zwróciliśmy szczególną uwagę na to, by był on elastyczny. Dzięki temu sprawdzi się ono w każdym obiekcie, niezależnie od jego oferty lub też wielkości. Poza tym elastyczność systemu pozwala nam je sukcesywnie rozbudowywać, by jak najlepiej spełniał on Twoje oczekiwania.