System dla spa

Aby oferta była jak najbardziej atrakcyjna w oczach klienta, coraz więcej hotelarzy decyduje się na włączenie do swojej oferty usług SPA. Baseny, sauny lub masaże stały się stałymi elementami, które wchodzą w skład usług hotelowych. Jeśli chcesz, by oferowane przez Twój hotel propozycje były na najwyższym poziomie, postaw na nasz system dla SPA.

Sprostać wymaganiom klientów

system dla spa
Wprowadzenie dodatkowych usług do hotelu może okazać się bardzo rentowne, pod warunkiem, że oferowane przez Ciebie usługi będą na najwyższym poziomie. Aby sprostać wymaganiom gości, trzeba mieć na uwadze wiele kwestii. Jedną z nich jest odpowiednia organizacja. Bez niej praca jest nie tylko utrudniona, ale też powoduje pomyłki pracowników, na które nie możesz sobie pozwolić. Warto postawić na oprogramowanie SPA, by wyeliminować tego typu sytuacje. Dobrym rozwiązaniem w obiektach hotelowych jest skorzystanie z systemu dla SPA, który jest elementem InteliHotel.

Wszechstronny system, który sprawdzi się w każdej sytuacji

InteliHotel to oprogramowanie, które ma wiele przydatnych funkcji. Ich celem jest nie tylko zintegrowanie wszystkich usług, które są w ofercie obiektu, ale też za jego pomocą są eliminowane pomyłki lub zaniedbania ze strony obsługi hotelu. To gwarancja obsługi klienta hoteli i SPA na najwyższym poziomie. Sam system nie wymaga specjalnej wiedzy informatycznej, jego obsługa jest wyjątkowo prosta.
Wielofunkcyjny system dla hoteli InteliHotel potrafi zintegrować system dla SPA wraz z pozostałymi elementami, które kontroluje. W ten sposób możesz zarządzać dostępami dla poszczególnych gości, którzy mają swoje własne karty-klucze, do obiektów sportowych i SPA wchodzących w skład zamówionych przez nich usług.

System SPA usprawnia pracę Twojego personelu

rezerwacje internetoweSystem SPA pozwoli Twoim pracownikom mieć wszystkie informacje w jednym miejscu. W prosty i szybki sposób będą mogli oni sprawdzić: dostęp terminów, zaplanowanych zajęć czy modyfikacje. Poza tym za pomocą oprogramowania dla SPA mają oni wgląd do kartotek stałych klientów, w których są zamieszczone informacje na temat wykonywanych do tej pory zabiegów, usług, a także ich stanu zdrowia. System dla SPA kontroluje również postępy w treningach i terminarzach spotkań.

Strefa SPA&Sport pod pełną kontrolą

oprogramowanie dla spaModuł „Strefa SPA&Sport” systemu InteliHotel to łatwy w modyfikacji program do zarządzania nieograniczoną ilością czy formą oferowanych w hotelu atrakcji. Przede wszystkim usprawnia on pracę w ośrodkach zajmujących się głównie usługami z zakresu SPA i Wellness. Nasze oprogramowanie to znacznie więcej niż terminarz i kartoteka klientów. Dzięki systematycznemu uzupełnianiu informacji za pomocą programu możesz wygenerować dokładne raporty i zestawienia z usług, rozliczeń, popularności czy dochodowości poszczególnych usług SPA. Szczegółowe raporty mogą obejmować również dane demograficzne i finansowe.