Oprogramowanie dla hoteli

Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta w dużych obiektach hotelowych jest nie lada wyzwaniem. Aby spełnić wszystkie oczekiwania gości, warto zainwestować w dobry system hotelowy. InteliHotel jest jednym z tych oprogramowań, które pozwolą utrzymać najwyższą jakość w Twoim hotelu. Jest to możliwe, dzięki poszczególnym modułom, które nie tylko poprawiają jakość usług, ale też wydajność poszczególnych działów obiektu.

InteliHotel – program do obsługi hotelu wysokiej klasy

oprogramowanie dla hoteli

Jako właściciel lub manager hotelu wiesz, że sprostanie wszystkim oczekiwaniom gości nie jest prostym zadaniem. A przecież każdemu hotelarzowi zależy na tym, by jego hotel prezentował jak najwyższą jakość usług i zbierał dobre oceny wśród klientów. Hotele, szczególnie te, które są w klasie Premium, nie mogą pozwolić sobie na błędy przy obsłudze poszczególnych gości. To od ich opinii zależy ilość przyszłych klientów. W tego typu obiektach liczy się jakość usług, dlatego też w swojej ofercie mają dodatkowe atrakcje dla swoich gości. Dbają też o to, by od momentu rezerwacji aż do opuszczenia hotelu, wizyta gościa upłynęła w miłej atmosferze.

Wychodząc naprzeciw klientowi

rezerwacje internetowe

Hotelarstwo, tak jak każda branża, ma swoje trendy. W szczególności widać je na przykładzie proponowanych przez hotele dodatkowych usług. Obecnie nie wystarczy mieć w ofercie pokoi, basenów, sal konferencyjnych czy też SPA. Modne jest teraz zapewnianie gościowi propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprogramowanie dla hoteli również powinno sprostać wymogom rozwijających się usług. Z tego też powodu w skład InteliHotel wchodzą moduły, które umożliwią Ci sprawne zarządzanie każdym aspektem związanym z goszczeniem gości w Twoim hotelu.

Program udoskonalany według Twoich sugestii

Nasz system hotelowy, który był tworzony przez wiele lat, jest cały czas ulepszany w oparciu o poszczególne życzenia oraz sugestie naszych klientów. Powiększająca się konkurencja i wielość usług nadaje rytm rozwoju oprogramowania. Jako właściciel hotelu wiesz, że nie jest to branża, w której popełniane błędy nie mają znaczenia. Z tego też powodu cały czas udoskonalamy nasz program, by jak najlepiej Ci służył. Każde nowe wydanie rozszerza funkcjonalność poszczególnych modułów programu. Dbamy jednak o to, by wprowadzone zmiany nie tylko zwiększały funkcjonalność programu, ale też zachowały jego elastyczność, która umożliwia jego dopasowane do Twoich wymagań.

Intelihotel – oprogramowanie dla dużych i niewielkich hoteli

oprogramowanie hotelowe

InteliHotel to program do obsługi hotelu, który doskonale sprawdzi się w dużych, jak i małych obiektach hotelowych. System nie tylko umożliwia obsługę gości na wielu stanowiskach, ale też działa na terminalach, które są odpowiedzialne za obsługę gości w miejscach realizacji dodatkowych usług, czyli basenach, SPA lub salach konferencyjnych. Poza tym InteliHotel usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami i umożliwia im sprawną obsługę gości. Z tego też powodu oprogramowanie InteliHotel doskonale sprawdza się w mniejszych obiektach, jak i w sieciach hoteli.