Wiosenne wydarzenia, w których weźmiemy udział – czekamy tam również na Was!

 

targi hotelowe 2018

Targi i konferencje branżowe to idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami – cenne rozmowy, pokazy i mnóstwo inspiracji. Z takim nastawieniem zaczynamy 2018 rok i chcemy Was zaprosić na spotkanie podczas najważniejszych targów branżowych. Zobaczcie, gdzie byliśmy i gdzie będziemy.

Teletechnika

Pierwsze wydarzenie w tym roku już za nami. 31 stycznia pojawiliśmy się na warszawskich targach Teletechnika, gdzie po raz kolejny pokazaliśmy nasz produkt w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki połączeniu sił ze spółką GiP, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Integracja systemów POSitive Hotel i automatyki hotelowej sprawia, że możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie do obiektów hotelowych.

Podczas targów mieliśmy okazję przeprowadzić wiele rozmów i wiemy, że nowa, poszerzona oferta spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem. To daje nam dużą energię do dalszej pracy i kolejnych inspirujących spotkań z klientami. Już w drugiej połowie marca znowu odwiedzimy Warszawę.

 

WorldHotel

WorldHotel to konferencja, na której gościmy od samego jej początku. W tym roku spotykamy się już 11 raz, tym razem wydarzenie realizowane jest w nowej, poszerzonej odsłonie. Na miejscu będziecie mogli zobaczyć najwyższej jakości wyposażenie hotelarskie, a także systemy usprawniające codzienną pracę hoteli.

Odwiedzając nasze stoisko dowiecie się, jak zwiększyć zadowolenie gości z pobytu w Waszym hotelu, dzięki interaktywnej obsłudze, którą zapewnia aplikacja Roomio. Będziecie mogli przetestować Staff helper, czyli aplikację, która usprawni i ułatwi zarządzanie personelem hotelowym.

Wszystko to i wiele więcej na stoisku D2, 21 – 23 marca w Warszawie w Centrum Targowo – Kongresowym. Już nie możemy się doczekać!

 

Hotel Meeting

19 kwietnia ponownie pojawimy się w Warszawie, gdzie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Hotel Meeting oparta na formule Business Speed Dating. Jest to koncepcja kilkuminutowych rozmów pomiędzy przedstawicielami branży hotelarskiej. Takie spotkania pozwalają porozmawiać z każdym uczestnikiem i wymienić się spostrzeżeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo dobrze poznać oczekiwania klientów i dopasować nasze rozwiązania do ich potrzeb.

Mieliśmy już przyjemność uczestniczyć w poprzedniej edycji i wiemy, że nie może nas tam zabraknąć również w tym roku. Mamy nadzieje, że konferencja okaże się równie ciekawa i owocna jak w ubiegłym roku.

Każde spotkanie z Wami jest dla nas niezwykle cennym doświadczeniem. Mamy więc nadzieję, że nas odwiedzicie. Obiecujemy dużą dawkę wiedzy i inspiracji dla Was i Waszego biznesu.