Spotkajmy się jesienią – hotelowe targi i konferencje

 

Jesień to dla branży hotelowej bardzo intensywny czas – już nie z racji zakończonego sezonu wakacyjnego, ale z powodu licznych podsumowań, analiz i obserwacji trendów. Które rozwiązania dla hoteli stają się coraz bardziej powszechne? Które należy modyfikować? Na jakie nowe potrzeby warto odpowiadać?  Lubimy się z Wami spotykać i rozmawiać, a liczba wydarzeń, w których bierzemy udział tegorocznej jesieni daje nam do tego mnóstwo okazji.

15 września braliśmy udział w XIV Forum Hotelowym w Warszawie. Choć wydarzenie nie przyciągnęło tłumów, to inspirujące wystąpienia i możliwość pierwszych, na gorąco, powakacyjnych wniosków sprawiły, że konferencja okazała się szczególnie udana. Na pewno będziemy obecni podczas kolejnej edycji.

Wrzesień to także, jak co roku, targi Invest Hotel w Poznaniu. Edycja 2017 była o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy organizatorzy przygotowali hotelowy showroom. Była to przestrzeń złożona z recepcji połączonej z barem oraz trzech pokoi. Dało nam to możliwość zaprezentowania w warunkach zbliżonych do rzeczywistości hotelowej naszego oprogramowania do zarządzania hotelem InteliHotel oraz interaktywnej aplikacji dla gości Roomio. Pomysł ma być powtórzony w przyszłym roku, więc już teraz zapraszamy do showroomu na Invest Hotel 2018.

Na tym jednak zdecydowanie nie kończymy! Już 24 października uczestniczymy w Hotel Meeting w Warszawie. Jest to cykliczne wydarzenie, które wykorzystuje formułę „Business speed dating”, czyli indywidualnych kilkuminutowych spotkań hotelarzy i dostawców branży HoReCa. Jednym z wiodących tematów konferencji jest Revenue Management. Jest to temat dla nas bardzo ważny, ponieważ właśnie dla jednocześnie łatwej i zaawansowanej analityki przychodów i kosztów stale rozwijamy nasze narzędzie dla menadżerów PMC (Profit Management Center).

Szykujemy się już także na coroczne małopolskie wydarzenie branży HoReCa, czyli Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii w Krakowie. Będziemy na Was przy stoisku A43, gdzie oprócz prezentacji nowości w oprogramowaniu i sprzęcie zapraszamy tradycyjnie na pyszną kawę. 🙂 Osoby zainteresowane otrzymaniem zaproszeń prosimy o przysłanie maila na adres info@lsisoftware.pl.

Natomiast 23 listopada będziemy po raz kolejny na Warsztatach Inwestycji Hotelowych, tym razem we Wrocławiu. To warsztaty technologiczne przybliżające zagadnienia nowych technologii, nowatorskich usług i rozwiązań w hotelarstwie, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Zapraszamy na nasze stoisko oraz na prelekcję o automatyzacji procesów i nowoczesnych narzędziach do optymalizacji kosztów, która odbędzie się o 12:00, a poprowadzi ją Tomasz Gesulis.”

Koniec listopada i początek grudnia to dwa wydarzenia ponownie w Warszawie. Hotel Trends, 27-28 listopada w hotelu SOFITEL WARSZAWA VICTORIA zgromadzi decydentów branży hotelowej w Polsce – właścicieli, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych. Będą tam także czołowi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, wśród których oczywiście będzie LSI Software z oprogramowaniem i sprzętem IT dla hoteli.

Rok 2017 zakończymy spotkaniem podczas ProfitHotel Forum. 12 grudnia odbędzie się już Xi edycja tego wydarzenia!

Okazji do spotkań dużo, więc – do zobaczenia! 🙂