Restauracja, kawiarnia, bar w hotelu...

Gastronomia

Sprawna sprzedaż i zarządzanie w gastronomii hotelowej

Obecnie restauracja w hotelu nie jest niczym niezwykłym. Jest to rozwiązanie, na które zdecydowało się wielu hotelarzy. W ten sposób możesz wzbogacić swoją ofertę i sprawić, że Twój hotel stanie się bardziej atrakcyjny w oczach klienta.

Aby ułatwić pracę kelnerów oraz kucharzy, warto zainwestować w dobre oprogramowanie gastronomiczne, którym niewątpliwie jest InteliHotel. Posiada on moduł POSitive Restaurant, który składa się z dwóch części: sprzedażowej POS oraz administracyjnej Manager. Postaw na nasz program gastronomiczny i koordynuj pracę nie tylko swojej restauracji, ale również baru lub kawiarni. POSitive Restaurant zapewni całemu personelowi komfort pracy. To rozwiązanie, które sprawdzi się niezależnie od tego, czy w hotelu jest jedno, czy kilka stanowisk sprzedażowych.

Zalety systemu POSitive Restaurant:

  • Komfort pracy: intuicyjna obsługa, dodawanie notatek do zamówień, przypisywanie skrótów poszczególnym potrawom, natychmiastowe powiadamianie o próbach przekroczenia uprawnień, wprowadzanie i rozliczanie dań specjalnych, itp.
  • Przejrzystość: podgląd na rachunki, transakcje i saldo danego stolika, grupowanie produktów (warzywa, napoje, alkohol), szczegółowy widok sali, listy dodatków do potraw, ustawianie kolejności podawania dań, itp.
  • Szybkość: przyjmowanie i modyfikacja zamówień, wydruk bonów w miejscu przygotowania potraw, szybka korekta zamówień, pasek produktów szybkiego wyboru, itp.
  • Wszechstronność: bezpieczna identyfikacja pracownika, obsługa dowolnych form płatności, obsługa kart firmowych, wystawianie faktur do paragonów, integracja z mobilnymi aplikacjami.
  • Rozbudowany nadzór i koordynacja pracy: przydzielanie dostępu dla użytkowników terminali POS i managerów, podział obowiązków i dostosowanie opcji, formułowanie poszczególnych funkcji, rejestracja czasu pracy, raporty obecności pracowników, itp.
  • Dostęp do rozbudowanych raportów: raporty gastronomiczne i księgowe, kartoteki, raporty magazynowe, raporty sprzedażowe i ponad 100 innych.
  • Konfiguracja wyglądu ekranów terminali POS: określanie i umieszczanie ikon, przypisywanie funkcji odpowiednim przyciskom, dzielenie obiektu na sekcje, konfiguracja klawiszy, itp.