Aktualności

Spotkajmy się jesienią – hotelowe targi i konferencje →

Jesień to dla branży hotelowej bardzo intensywny czas – już nie z racji zakończonego sezonu wakacyjnego, ale z powodu licznych podsumowań, analiz i obserwacji trendów. Które rozwiązania dla hoteli stają się coraz bardziej powszechne? Które należy modyfikować? Na jakie nowe potrzeby warto odpowiadać?  Lubimy się z Wami spotykać i rozmawiać, a liczba wydarzeń, w których bierzemy udział tegorocznej jesieni daje nam do tego mnóstwo okazji.

Targi WorldHotel już za nami! →

W dniach 5–7 kwietnia uczestniczyliśmy w 10. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. Wydarzenie połączone było z 21. Międzynarodowymi Targami Gastronomicznymi EuroGastro.

WorldHotel – będziemy tam! →

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (D2) na największej i najważniejszej w Polsce imprezie targowej dedykowanej wyłącznie do sektora hotelarskiego.

Zmiany prawne – Jednolity Plik Kontrolny →

Zgodnie z nowelizacją Ordynacji podatkowej z ubiegłego roku od 1go lipca 2016 r. duże przedsiębiorstwa zostaną zobligowane do przekazywania danych podatkowych w formacie XML – Jednolity Plik Kontrolny.

Rekordowe wyniki za 2015 r. →

Grupa kapitałowa LSI Software odnotowała rekordowe wyniki – kilkunastoprocentowy wzrost przychodów w stosunku do 2014 roku a zysk netto osiągnął rekordową wartość ponad 3,5 mln zł.

Targi HORECA już jutro! →

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z naszymi przedstawicielami, tym razem w Krakowie. Podczas trzech dni, 4-6 listopad 2015, na Międzynarodowych Targach Wyposażenia hoteli i gastronomii HORECA, będziemy prezentować najnowsze rozwiązania z naszej oferty.

Spotkajmy się na WorldHotel w Warszawie. →

Zapraszamy serdecznie całą branże Horeca na spotkanie i prezentacje naszej oferty w Warszawie. Kolejny raz jesteśmy wystawcą na branżowych targach WorldHotel – wydarzeniu skierowanym do inwestorów związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim

Zapraszamy do Poznania! →

Kolejny raz jesteśmy wystawcą w branżowych targach Polagra Gastro w Poznaniu. Już w dniach 21-24 września zaprezentujemy najnowsze rozwiązania sprzętowe oraz innowacyjne oprogramowanie dedykowane do gastronomii i hoteli.